Corleone Krzeszowice

Dane kontaktowe

Adres: Rynek 7, 32-065 Krzeszowice
Telefon kom.: 791 792 059

Godziny Otwarcia

Pn-Pt:
Sob:
Niedz:

Opis

Zwyczajne sklepy oferują nie najgorszy wybór alkoholu, jednak unikatowe marki, świetną jakość i wyszukany wybór można znaleźć jedynie w specjalistycznym sklepie z alkoholami z całego świata. Takim sklepem jest Corleone, mieszczący się w Krzeszowicach pod adresem Rynek 7. Można tu znaleźć bardzo wiele różnych trunków, od znanych i powszechnie lubianych aż po całkiem nowe i egzotyczne, niedostępne w zwyczajnych polskich sklepach.

To sklep dla każdego – dla koneserów, którzy najdą tu świetną obsługę i najwyższej jakości towary, dla osób poszukujących eleganckiego prezentu, a także dla tych, którzy nie mają wielkiego doświadczenia z alkoholami ale chcieliby zapoznać się z czymś całkiem nowym. Alkohole dostępne w sklepie Corleone pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł, ich ceny są korzystne a jakość niepowtarzalna.

Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia nas pod adresem Rynek 7 i zapoznania się z szeroką ofertą – czy to w poszukiwaniu prezentu, czy ciekawej odmiany od zwykle pijanych trunków.