Chemmark S.j. Sklep firmowy

Dane kontaktowe

Adres: Rynek 11, 32-065 Krzeszowice
Telefon kom.: 791 792 059

Godziny Otwarcia

Pn-Pt:
Sob:
Niedz: Sklep nieczynny

Opis

Sklep firmowy Chemmark w Krzeszowicach oferuje swoim klientom bardzo różnorodne produkty. Odwiedzający znajdą tutaj najwyższej jakości chemię gospodarczą, a także kosmetyki czy perfumy. Wybór produktów w firmowym sklepie Chemmark pod adresem Rynek 11 jest niezwykle duży, warto zajrzeć tu w poszukiwaniu asortymentu, którego nie udało się znaleźć w innych sklepach.

Chemia gospodarcza oferowana klientom to wyłącznie produkty bezpieczne dla zdrowia i wyjątkowo dobrej jakości, dzięki czemu sprawdzają się w każdym domu. Sklep Chemmark oferuje także znicze – duży wybór wielkości i wzorów oraz konkurencyjne ceny. Doborem towaru kieruje przede wszystkim kryterium jakości, dbamy także o to, by zakupy zawsze były korzystne i satysfakcjonujące dla naszych klientów.

Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie i kontaktu z obsługą, gdy poszukiwany towar nie jest aktualnie dostępny. Naszym celem jest trafne odpowiadanie na potrzeby klientów i proponowanie im najlepszych produktów w najlepszych możliwych cenach.